Movies
Ratings
37
I Can SpeakRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miss Gold DiggerRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 1.0
TakenRated ★ 1.0- SinglesRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0