Movies
Ratings
259
Step Up All InRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 1.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 1.0
Water for ElephantsRated ★ 2.0
Rio 2Rated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 1.5
The TournamentRated ★ 1.0
SafeRated ★ 2.0
AbductionRated ★ 1.5
AdoreRated ★ 1.5
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 1.0
Seven DaysRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 1.5
The Descent: Part 2Rated ★ 1.0