Movies
Ratings
352
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0