Series
Ratings
393
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Olive KitteridgeRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Shoah: Four SistersRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5