Series
Ratings
459
Bloodhounds Season 2Rated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 2.0
Landman Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.0
The PenguinRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 1.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 1.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
TwelveRated ★ 0.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
WeCrashedRated ★ 1.5