Series
Ratings
190
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
DetentionRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0