Series
Ratings
178
From Now On, Showtime!Rated ★ 1.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.0
Romance in the HouseRated ★ 0.5
Brain WorksRated ★ 1.0
The Player 2: Master of SwindlersRated ★ 1.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 1.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
The Killing VoteRated ★ 1.0
MemoristRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 1.0
HyenaRated ★ 3.0
The Kidnapping DayRated ★ 3.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
Unlock the BossRated ★ 1.0
Taxi Driver 2Rated ★ 1.5