Series
Ratings
128
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 0.5
The Buccaneers Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0