Movies
Ratings
38
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0