Movies
Ratings
30
Home AloneRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0