Movies
Ratings
187
Life of PiRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0