Movies
Ratings
385
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 2.0
The BabysitterRated ★ 2.0
FyreRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
Luckiest Girl AliveRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Red EyeRated ★ 2.0
Someone GreatRated ★ 2.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.0
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
PearlRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 2.0
Promising Young WomanRated ★ 2.0
Ready or NotRated ★ 1.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0