Movies
Ratings
1064
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Big WorldRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.0