Series
Ratings
96
Battle of FatesRated ★ 4.0- 천하제빵Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5- EuphoriaRated ★ 3.5
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0