Series
Ratings
264
Medici: The MagnificentRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0