Series
Ratings
23
Sex EducationRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0