Series
Ratings
101
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
ClannadRated ★ 3.0
Clannad After StoryRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0