Series
Ratings
115- Death ParadeRated ★ 4.0
ReacherRated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Invincible Season 2Rated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5