Movies
Ratings
387
BlesserRated ★ 3.0
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.0
After My DeathRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0