Movies
Ratings
360
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
John Was Trying to Contact AliensRated ★ 4.5
SiratRated ★ 2.5
An Asian Ghost StoryRated ★ 3.0
The Virgin PsychicsRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
LoveRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.0
Audition 109Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5- BurdenRated ★ 3.0