Movies
Ratings
123
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0