Series
Ratings
67
The AuditorsRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Good PeopleRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0