Movies
Ratings
128
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 1.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
One Hour PhotoRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
12 Angry MenRated ★ 5.0