Movies
Ratings
1056
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
TuskRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 2.5
Bride & PrejudiceRated ★ 2.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
Evil Dead RiseRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 1.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Pet SemataryRated ★ 1.5
The People UpstairsRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 5.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0