Series
Ratings
138- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0