Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5- Fire Force Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Fate/strange FakeRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Fire Force Season 3Rated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 4.0
BAKI-DOURated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.5