Series
Ratings
128
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 2.0