Series
Ratings
99
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Chestnut ManRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- 틈만나면,Rated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 2.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 커플팰리스Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5