Series
Ratings
70
PluribusRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Super CubRated ★ 4.0
Laid-Back CampRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0