Series
Ratings
141
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5