Series
Ratings
25
Mask GirlRated ★ 3.5
The Pursuit of LoveRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 2Rated ★ 3.5
- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0