Movies
Ratings
28
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
RansomedRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
NopeRated ★ 1.0
TenetRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0