Series
Ratings
190
Crime SceneRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
My BoysRated ★ 4.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0