Movies
Ratings
317
Project Hail MaryRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
A Place Called SilenceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0