Series
Ratings
43
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Our MovieRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0