Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 4.5
- CharlotteRated ★ 2.0
School DaysRated ★ 1.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 0.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 1.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 3.0- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 1.0
Yosuga no SoraRated ★ 1.0
Rosario + VampireRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
KissXsisRated ★ 2.5- Working with voiceRated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
MashleRated ★ 1.0