Series
Ratings
29- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
NARUTORated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0