Movies
Ratings
400
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
The AfterRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Two Distant StrangersRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
HungerRated ★ 2.5
Bicycle ThievesRated ★ 4.0