Movies
Ratings
29
Perfect DaysRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
Spirited Away: Live on StageRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0
Choir of GodRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.5