Movies
Ratings
1423
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
FreshRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.0
A Man of ReasonRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
CountRated ★ 3.0
Someone You LovedRated ★ 3.0