Titles you rated
VivariumRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5