Movies
Ratings
117
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
White ValentineRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0- The DreamRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0