Series
Ratings
219- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
The Night Agent Season 2Rated ★ 2.5
The AcolyteRated ★ 2.0
Iron ReignRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 3.0
Furies Season 1Rated ★ 2.5
The Recruit Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0
The Brothers SunRated ★ 1.5