Series
Ratings
44
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5