Series
Ratings
62
The King of PigsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
I-LANDRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0