Series
Ratings
47
The I-LandRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0