Movies
Ratings
302
Project Hail MaryRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0