Series
Ratings
123
Shanai Marriage HoneRated ★ 4.5
Dekinai FutariRated ★ 4.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.5
Boyfriend Kourin!Rated ★ 3.5
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- 도라에몽 20기Rated ★ 4.0
- Hello JadooRated ★ 4.0
- 도라에몽 19기Rated ★ 4.0
- Hello JadooRated ★ 4.0
- 도라에몽 18기Rated ★ 4.0