Movies
Ratings
479
The RevenantRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5