Series
Ratings
31
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SignRated ★ 1.5
HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0